Дивовижні Пригоди

Дивовижні пригоди вперше були опубліковані в 2018. Декілька років потому, коли почалась пандемія і, разом з нею, локдаун, я почав отримувати повідомлення від сімей, що виявились замкненими в своїх будинках. Вони писали, що Дивовижні пригоди допомогли їм нарешті вирватись з дому — навіть якщо лише в уяві.

Через те, що багато українських сімей були вимушені покинути своє нормальне життя, я хотів би на певний час допомогти всім відволіктись. Саме тому, я вирішив перекласти Дивовижні пригоди українською. Я зв’язався з Анною Мошак, українською художницею, за якою я слідкую в Твіттері. Вона, в свою чергу, познайомила мене з Юлією Климчук, Ельвірою Ізмаіловою і Ольгою Побединською. Саме вони переклали для вас цю інтерактивну книгу протягом кількох днів.  

Щоб зіграти в Дивовижні пригоди, вам потрібен лише один кубик, аркуш паперу та те, чим можна буде писати. Всі правила знаходяться на наступних двох сторінках, і коли ви вперше зіграєте, запам’ятати їх буде дуже просто.

Я завжди був переконаний, що рольові ігри допомагають нам відчути свободу і глибокий зв’язок одне з одним. Сподіваюсь, що ви відчуєте те саме.

One thought on “Дивовижні Пригоди

  1. Pingback: Free to Download: Amazing Tales Ukrainian compilation (with charity links)

Leave a Reply